Výčapy vs SK Radkovice

02.06.2011 16:22

Vyčapy – Radkovice   2  :  0  (1:0)

Sestava:  Hlavnička Jiří – Hlouch Antonín, Hlouch Milan, Vetchý Tomáš, Padělek Zbyněk – Pekárek Marek, Diviš Pavel, Pekárek Mirek (75´ Fiala Olda), Hejda Tomáš – Pevný Milan, Pitor Mirek

K zápasu jsme přijeli v již lepší sestavě a podle toho také vypadal zápas. V prvním poločase se hrál vcelku vyrovnaný zápas s malou převahou našich hráčů. Ovšem nedůslednost při obsazování útočníků před naši brankou se nevyplatila ve 20´, kdy útočník domácích si zpracoval přihrávku a nikým neobtěžován z hranice velkého vápna vstřelil vedoucí gól domácích. To snad byla jediná šance domácích. I hráči Radkovi měli šance. Střely Pavla Diviše a Milana Pevného však domácí brankař vytěsnil na rohový kop. Sólo Milana Pevného zlikvidoval včasným vyběhnutím domácí brankař. Ve druhém poločase při střídavých útocích se ještě jednou trefili domácí a tak zápas skončil 2:0. V neděli nás čeká zápas s vedoucím mužstvem soutěže s Březníkem. V sestavě, která byla ve Vyčapech by se snad dál uhrát i slušný výsledek.