Sokol Lipník vs SK Radkovice

02.06.2011 16:16

Lipník : Radkovice  4 :  1  (2:1)

Sestava:  Hlavnička Jiří-Dobrovolný Radek, Hlouch Milan, Rúžička Tomáš, Hausknecht Milan – Kočí Vladimír, Diviš Pavel, Pitor Mirek, Hejda Tomáš – Pevný Milan, Pekárek Mirek

Radkovice nastoupili v neúplné sestavě a proto je výsledek takový jaký je. Zápas začali dokonce v 10 lidech, poněvadž Milan Hausknecht nastoupil až od 20 minuty. Těsně před poločasem jsme snížili po rohovém kopu Pavla Diviše Milanem Pevným na 2:1, ale to bylo z naší strany vše. Ve druhém poločase domácí přidali další dvě branky po zbytečných chybách obrany. Stínem zápasu bylo zranění domácí hráča a našeho Milana Hausknechta. Opět se projevila nekázeň některých naších hráčů, kteří po slibu, že budou hrát se k zápasu nedostavili.