21.08.2011 08:12

Radkovice  -  Horní Újezd    3 : 1  (2:1)

Branky Jelínek Radek 2, Pitor Mirek

Sestava:  Hlavnička Jiří-Hejda Tomáš(80´Dobrovolný Radek, Hlouch Milan, Pekárek Marek, Padělek Zbyněk(88´Klouda Olda)– Dufek Josef, Diviš Pavel, Jelínek Radek, Pitor Mirek(70´Štrunc Jakub) – Pevný Milan, Olšanský Aleš

V prvním utkání nového ročníku soutěže jsme přivítali na svém hřišti hráče z Horního Újezda. Zápas začal náporem domácích a již na začátku byl faulován Pepa Dufek na hranici velkého vápna, ale z trestného kopu nebylo nic. Až v 10´ se ponejprv měnilo skóre ve prospěch domácích, kdy otevřel skóre Radek Jelínek. I před touto brankou měli domácí několik dobrých střeleckých příležitosti. Ale v 15´ kopali hosté roh a po něm po chybě obrany hosté Rychtrem vyrovnali na 1:1. Domácí ale přece jen nabyli převahy a v 35´ Mirek Pitor po obstřelování branky hostí dostal domácí do vedení na 2:1. Domácí dále útočili, ale překonat výborného brankáře hostí Hradeckého se již nepodařilo. Za zmínku stojí nastřelená tyč z kopačky Milana Pevného. Tak také skončil poločas 2:1 pro domácí. I ve druhém poločase byli domácí hráči lepším týmem, ale branka až v 70´ a to z kopačky opět Radka Jelínka. Domácí měli i další dobré šance, ale nebyly využity. Hosté měli také několik dá se říct vyložených šancí, ale zbrklosti se o ně připravili. Tak nakonec Radkovice v prvním utkání zvítězili 3:1. Zápas s přehledem řídil rozhodčí pan Cabadaj, který u dělil 7 žlutých karet, z toho 6 hostím a také jednu červenou za druhou žlutou kartu. Příští zápas sehraji Radkovice ve  Smrku a to v neděli 14. srpna v 16.30.