SK Radkovice vs Domamil

31.07.2011 10:57

Domamil : Radkovice 1 : 3 (1:1)

Sestava: Hodrment Petr-Dobrovolný Radek(88´Klouda Olda), Hlouch Milan, Pekárek Marek, Padělek Zbyněk – Vítek Michal, Diviš Pavel, Jelínek Radek, Hejda Tomáš – Pevný Milan, Pitor Mirek

Zápas byl sehrán v rámci poháru Litovel cap. Radkovice začali náporem a měli územní převahu. Ale vedení se ujali domáci, když z prvního útoku se prosadili a dali v 15´ vedoucí gól zápasu. Od této chvíle tlak Radkovi narůstal, ale vytvořené šance se nepodařilo proměnit. Byli to domácí, kteří mohli náskok zvýšit, ale výborný zákrok brankáře jim to nedovolil. V 45´se konečně prosadili hosté a po rohovém kopu Mirek Pitor vyrovnal na 1:1. Tak skončil i první poločas. Ve druhé poločase tlak Radkovice ještě zesílil, ale šance nepodařilo proměňovat. Až v 68´ Milan pevný zvýšil na 2:1. Na konečných 3:1 dal v 90´ Pavel Diviš s přímého kopu. Zápas řídil ke spokojenosti obou mužstev rozhodčí pan Ján ze Želetavy. V příštím kole se Radkovice v rámci poháru střetnou s mužstvem Nových Syrovic na hřišti v Radkovicích v neděli 31.7. v 17 hodin