SK Radkovice vs Sokol Lipník

10.08.2010 08:41

Radkovice - Lipník 3 : 2 (1.1)

Sestava Radkovic: Hlouch Jiří – Obůrka Tomáš, Hlouch Milan, Růžička Tomáš Hlouch Antonín - Padělek Zbyněk, Pitor Miroslav, Diviš Pavel, Hejda Tomáš – Štrunc Jakub (82´ Olič David), Mrkvička Tomáš,

Po pěti letech se v Radkovicích opět hraje III. Třída. K prvnímu zápasu ve třetí třídě přijel jeden z favoritů na postup do II. třídy o kterou se již marně pokouší 3 roky Lipník, který jsme ještě nikdy neporazli. Zápas jsme začali velmi opatrně ze zajištěné obrany a vyráželi k rychlým protiútokům. I Lipník ze začátku začal opatrně. Při rychlém protiútoku v 27´ byl v pokutovém území faulován Kuba Štrunc a rozhodčí Čejka nařídil pokutový kop, který Kuba proměnil a Radkovice vedli 1:0. Ve 32 minutě ovšem došlo k faulu ve velkém vápně Radkovic a rozhodčí opět ukázal na značku 11 metrů. Jenže hráč Lipníka Pokorný branku netrefil. Asi v 35´ utekl obraně Mrkvička Tomáš a perfektní přihrávkou našel Kuby Štrunce, ale ten netrefil branku. Ve 43´ minutě po chybě brankáře hosté Macháčkem vyrovnávají na 1:1 a tak skončil první poločas. Druhý poločas začali lépe hosté a po faulu u pokutového území asi z 20 metrů hráč hostí Pokorný Petr v 50´ zvyšuje vedení Lipníka na 2:1. Od této chvíle Lipník zvýšiltlak na naši branku, ale skore se neměnilo. Radkovice opět se snažili o rychlé protiútoky, které ale končily u obrany hostí. V 65´ se do pokutového území probil Kuba Štrunc, byl faulován a rozhodčí opět ukázal na značku pokutového kopu, který sám Kuba opět proměmil a srovnal skore na 2:2. Od této dobyLipník opět zvyšil tlak na naši bránu a gol se mu vstřelit nepodařilo. V 82´ po rychlém protiútoku se na hranici velkého vápna dostal k míči Pavel Diviš a přesnou ranou k tyči nedal brankaři šanci a opět strhl vedení na stranu Radkovic. Vedli jsme 3:2. V této chvíli odstupuje Kuba Štrunc a do hry se zapojuje David Olič. Také on se dostal na dostřel brany, ale brankař hostí bylu míče dříve. Poslední nápor hostům nevyšel a tak při posledním písknutí rozhodčího byla radost hráčů a diváků veliká. Na žluté karty vyhráli hosté 4:2. Zápas dobře a myslím ke spokojenostivšech řídil pan Čejka z Třebíče. Příští sobotu zajíždí hráči radkovic do Náramče proti mužstvu Budišov-Nárameč B. Na závěr musím poděkovat všem hráčům za poctivý výkon a i za to, že zápas proběhl v klidu bez dohadování se.