13.09.2010 16:11

Radkovice – Přibyslavice B 2 : 0 (0:0)

Sestava Radkovic: Hlouch Jiří – Hlouch Antonín, Hlouch Milan, Růžička Tomáš, Obůrka Tomáš, - Diviš Lukáš(35´Hlouch Pavel), Pitor Miroslav,(78´ Olič David) Diviš Pavel, Hejda Tomáš – Štrunc Jakub, Pevný Milan

Branky: Růžička Tomáš 50´, Jakub Štrunc 67´ PK

V sobotu sehrálo naše mužstvo další zápas na domácím hřišti proti béčku Přibyslavic . Domácí nastoupili v sestavě jakoproti Rapoticím, jen Tomáše Vetchýho nahradil Tomáš Obůrka. V prvním poločase se hra přelévala s jedné strany na druhou bez vyrazných brankových příležitosti. Za zmínku stojí jen nepříjemné zranění Lukáše Diviše, který po úderu loktem hráčem Přibyslavic musel opustit hrací plochu. Rozhodčí tento faul nepotrestal ani žlutou kartou. To za řečnění dostal Tonda Hlouch. Lukáše Diviše nahradil Pavel Hlouch. Poločas skončil 0:0. Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji a 50´ po rohovém kopu se k odraženému míči na hranici pokutového uzemí dostal loňský podzimní kanonýr Tomáš Růžička a jejo rána skončila v brance. Hosté reklamovali ofsad, ale hlavnírozhodčí po poradě s pomezním branku uznal. Od této doby se hradomácích ještě zvýraznila a zle zatápěli hostů. Ti se bránili všemi způsoby i za cenu faulů. Po rozehrání rohového kopu byl v pokutovém uzemí faulován Pavel Diviš a Kuba Štrunc pokutový kop bezpečně v 67´ proměnil a zvýšil vedení domácích na 2:0. Dokonce zápasu se již nic nezměnilo. V 78´ po faulu hostujícího hráče musel odstoupit Mirek Pitor a nahradil jej David Olič. Ten se dostal do slibné akce, ale místo střely šel do souboje s brankářem hostí a za faul dostal žlutou kartu. Těch jsme dostali 5 a bude nás to stát poplatek 300 korun českých. Myslím, že některé byly naprosto zbytečné. Zápas řidila trojice rozhodčích

z Jaroměřic. Jako hlavní pan Fryč, který nebylpříliš přesvědčivý. V sobotu v netradičním čase v 10.15 sehraje naše mužstvo zápas na hřišti Hartvíkovi B.