21.10.2010 15:41

Jaroměřice B - Radkovice 0 : 3 (0:2)

Sestava: Smetana Milan – Padělek Zbyněk, Hlouch Milan, Vetchý Tomáš, Obůrka Tomáš – Hejda Tomáš (46´Hausknecht), Diviš Pavel, Pitor Miroslav, Pevný Milan (86´ Kočí Vladimír) – Štrunc Jakub (78´ Fiala Oldřich), Růžička Tomáš

Goly: 33´ Diviš Pavel, 40´ Pitor Miroslav, 64´ Štrunc Jakub

Jak je vidět ze sestavy nastoupili jsme v té nejlepší sestavě a to se projevilo i na výsledku. Z počátku nás Jaměřice trochu přitlačili k naši brance, ale nic si nevypracovali. Pak se dostal do dobré pozice Konfešt, ale dobrým zásahem stopera Milana Hloucha se situace zažehnala. Od této doby se začali prosazovat i Radkovice. Po pár takových náznacích šancí se dostal ve 33´ k míči Pavel Diviš a střelou k tyči ziskává pro Radkovice vedení 1:0. Od této doby začíná převaha Radkovic a ve 40´se dostal ve vápně Mirek Pitor a jeho nepovedená přihrávka k překvapení všech skončila v Jaroměřičské sítí a my vedeme 2:0. Tak také skončil první poločas. Ve druhém poločase se hrálo od vápna po vápno a nic se vcelku nedělo. V 64´ uvolnil krátce za půlkou Tomáš Růžička Kuby Štruce a ten své solo přehozením vyběhnušího brankaře přehodil a vedli jsme 3:0. Pak ještě za zmínkustojí dvě šance střidajícího Oldy Fialy a skore se již neměnilo. Zápas za pěkného počasí řídil krajský rozhodčí a musím říct, že velmi dobře. Příští zápas hrajeme v něděli na hřišti lídra v Březníku. Měli bychom být opět kompletní a doufám, že uhrajeme solidní výsledek. Musím poděkovat hráčům za jejich přístup k zápasu odvedený poctivý výkon.