02.06.2011 16:14

Radkovice  -  Hartvíkovice B   3 : 0 (3:0)

Sestava: Hlavnička Jiří – Dobrovolný Radek(85´Kočí Vlaďa), Hloch Milan, Růžička Tomáš, Vetchý Tomáš – Pekárek Marek(55´Hausknecht Milan), Diviš Pavel, Pitor Mirek, Hejda Tomáš -  Pevný Milan, Pekárek Mirek

Branky: 30´, 37´ Pevný, 39´ Růžička

Zápas začal oboustranně opatrně od obou mužstev. Lepší kombinaci se dostávali hosté k našemu pokutovému území, ale tam to skončilo buď nepřesnou přihrávkou a nebo střelou. I domácí se začali dostávat před pokutové území, ale efekt žádný. Až ve 30´ Milan pevný sledoval míč a přehozeným vyběhnuvšího brankáře hostí dává první gól domácích. Hra domácích se uklidnila a ve 37´ střílí Milan Pevný druhý gól domácích. V 39´ po rohovém kopu a zmatku v pokutovém území hostí dává třetí gól domácích Tomáš Růžička. Poločas skončil vedením domácích 3:0.  Ve druhém poločase již žádný gól nepadl a tak Radkovice porazili Hartvíkovice 3 : 0. Zápas řídil rozhodčí Fryč a na čáře mu asistovali Vala a pan Sýkora. V zápase rozdal rozhodčí domácí 5 žlutých karet. Byly zbytečné, z větší části za řečnění. V týnu sehrajeme 2 zápasy a to v pátek odložený zápas s Lipníkem a neděli zajíždíme do Koněšína. Z těchto zápasů získat 3 body, mohli bychom být zachránění ve třetí třídě a tuto hrát i příští rok.