Rouchovany - SK Radkovice

31.05.2012 18:21

 

Rouchovany - SK Radkovice (0:0) 1:1

Sestava SK Radkovice: Harant Ondra - Dobrovolný Radek, Pekárek Marek, Hlouch Milan, Hlouch Tonda - Pitor Mirek, Diviš Pavel, Jelínek Radek, Pelikán Ivo - Pevný Milan, Olšanský Aleš

V průběhu druhého poločasu do hry zasáhli Růžiška Tomáš, Zahradník Honza

 

 

Do Rouchovan jsme přijeli dobře naladění, přeci jenom jsme v minulém kole obrali vedoucí celek o cenné body, při troše štěstí mohly být i tři.

Rouchovany se nachází na třetím místě od konce tabulky a předváděná hra tomu odpovídala. Naše mužstvo se domácím rychle přizpůsobila a ke koukání to rozhodně nebylo. Naopak to byli domácí, kteří se snažili podnikat rychlé protiútoky, které se jim celkem dařili. Hra Radkovic byla statická, bez pohybu, bez překvapení a hlavně bez vůle něco změnit. Když byla možnost zrychlit hru, tak se nám buď nepovedla přihrávka nebo jsme pořád hledali přihrávkou někoho v obraně a dopředu přihrát se nikomu nechtělo. Hosté si v první půlce v podstatě žádnou gólovou příležitost nevypracovali, domácí na tom byli o něco lépe a pár náznaků tam bylo. Do šaten se šlo tedy za stavu 0:0. V druhé půlce se obraz hry moc nezměnil. Radkovice se snažili tvořit a domácí chodili do brejků, ze kterých měli hodně nebezpečné akce a bylo až k údivu všem, že stav byl stále 0:0. Světlejší moment hostujících Radkovic předvedl Hlouch Tonda, kdy nechytatelnou střelou cca. z 30 metrů zaskočil domácího brankáře a dal branku. Hosté se ujali vedení 0:1. O pět minut byli však za svoji pasivitu potrestání a domácí pěknou akcí srovnali na 1:1, tento stav se již do konce zápasu nezměnil. Ať se to našim fanouškům líbí nebo ne, tak za předvedenou hru jsme si 3 body opravdu nezasloužili a remíza je tedy spravedlivá. Hosté opět nezvládli takticky konec zápasu a zbytečně se nechali obrat o 2 body.