Rouchovany - Radkovice

02.05.2013 12:28

Rouchovany – SK Radkovice 2:2 (1:0)

Sestava: Chocholouš Mirek - Hlouch Tonda, Hlouch Milan, Diviš Pavel, Dobrovolný Radek - Diviš Milan, Olšanský Aleš, Pospíchal Zdeněk, Malý Jakub - Pitor Mirek, Růžička Tomáš.

Hosté přijeli do Rouchovan opět se slepenou sestavou a na předvedené hře to bylo vidět. Do základní sestavy musel být zařazen 16letý dorostenec Malý, který se předvedl v dobrém světle a pomohl hostům i vstřelenou brankou.

Domací se dostali do vedení ve 14. minutě, kdy se na křídle uvolnil jeden z domácích a naservíroval před prázdnou bránu domácímu útočníkovi. Hosté se po obdržené brance vzchopili, ale nedařilo se jim zakončení, po nastřeleném dřevnu a tyčky skončil poločas 1:0.

Ve druhém poločase hosté pokračovali ve zlepšené hře z konce první půle a povedlo se jim srovnat 1:1. Po vstřelené brance hosté dále pokračovali ve zlepšeném výkonu a po rohovém kopu a závaru před domácí brankou vstřelili druhou branku, stav byl tedy 1:2.

V poslední minutě domácí zahrávali standartku, po ofsajdu domácí srovnali na konečných 2:2.