Radkovice vs Trnava

09.09.2011 14:39

Radkovice -  Rudíkov-Trnava B   4  : 2  (1:0)

Sestava:  Hlavnička Jiří – Pitor Mirek, Hlouch Milan, Pekárek Marek, Padělek Zbyněk(Dobrovolný Radek) –  Pekárek Mirek, Diviš Pavel, Jelínek Radek, Dufek Josef (Hejda Tomáš) – Pevný Milan, Olšanský Aleš

Zápas začal náporem domácích a již v 10 minutě šli brankou Pavla Diviše do vedení. Pak se hra trochu vyrovnala, ale přece jenom více ze hry měli domácí. Měli i několik pěkných šancí na zvýšení náskoku. Tak se nestalo a poločas skončil 1:0 pro domácí. Druhý poločas začal útokem hostí a ti hned v úvodu vyrovnali po chybě obrany. Domácí trochu znejistěli, ale hosté toho nevyužili. Po pěkné akci dává druhou branku Aleš Olšanský a opět vedeme 2:1. Teď přejímají otěže zápasu domácí a po rohovém kopu zvyšuji brankou Radka Jelínka na 3:1(tak uvedl v zápise rozhodčí). Pak po pěkné akci zvýšil Mirek Pitor na 4:1. V poslední minutě zápasu obrana faulovala v pokutovém území a z nařízené penalty na konečných 4:2 snížil Vlčan. Zápas řídil pan Sedláček před návštěvou asi 80 diváků. Příští zápas sehrajeme v sobotu na hřišti Rapotic, kde se utkáme s jejich béčkem.