29.11.2011 15:30

Radkovice  -  Třebenice     3 : 1   (2:0)

Sestava:  Hlouch  Jiří – Dobrovolný Radek, Hlouch Antonín, Hlouch Milan, Padělek Zbyněk – Dufek  Josef, Diviš Pavel, Pekárek Mirek, Jelínek Radek – Olšanský Aleš, Pitor Mirek(70´Diviš Patrik)

Branky: 20´ Olšanský Aleš, 43´ Jelínek Radek, 90´ vlastní

Zápas začal oboustrannými útoky na obou stranách. Hosté získávali převahu tím, že rozhodčí odpískal několik našich zákroku blízkou pokutového území. Ovšem ve 20 minutě napřáhl ke střele za velkým vápnem Aleš Olšanský a vedli jsme 1:0. Dále se střídali útoky na obou stranách, ale převahu získávali domácí. Hra se trochu přitvrdila a rozhodčí trestal naše hráče žlutými kartami. Za první poločas jsem dostali čtyři. Ke konce poločasu založili naši hráči pěknou kombinační akci a Radek Jelínek ji zakončil druhou brankou a vedli jsme 2:0. Tak skončil i první poločas. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté. Ti v 55 minutě proměnili Jarošem trestný kop z hranice velkého vápna. Hosté se sice snažili, ale do šanci se nedostávali. Hosté přitvrdili hru a dostali dvě žluté karty. Domácí ale kontrolovali hru a vyrovnání nepřipustili. Naopak v poslední minutě si hráči Třebenic dali sami třetí gól. Vyhráli jsme 3:1 a posunuli se na třetí místo tabulky. Ta je velice vyrovnaná, rozdíly jsou minimální.I přes kombinovanou sestavu pro nemoc scházeli Milan Pevný a Marek Pekárek, chyběl i Kuba Štrunc jsme podali dobrý výkon a body si zasloužili. V neděli zakončíme podzimní sezonu na hřišti Ocmanic. Snad nastoupí marodi a budeme v dobré sestavě. Zápas řídil rozhodčí pan Bulička a na čárách mu asistovali páni Kudlík a Vídeňský.