Radkovice vs Třebenice

21.11.2010 19:43

Radkovice - Třebenice 1 : 3 (1:1) gol Pevný Milan

Sestava: Smetena Milan - Hlouch Antonín, Hlouch Milan, Vetchý Tomáš, Padělek Zbyněk – Hejda Tomáš, Hlouch Pavel(70´Venuta Michal, 85´Mrkvička Tomáš) Pitor Mirek, Obůrka Tomáš – Pevný Milan, Fiala Olda(46´Růžička Tomáš)

Zápas začal opatrně na obou stranách. Obě mužstva nastoupila oslabena o dobré hráče, hosté přijeli bez Smilka a Jaroše, v domácím mužstavu nemohli pro trest nastoupit Kuba Štrun a Pavel Diviš. Pro indispozici nenastoupil ani Růžička Tomáš, nastoupil do druhého poločasu, ale jeho výkon byl dost špatný. Ve 30´ vyučil chyby hostujícího brankáře Malin Pevný a dal vedoucí gol domácích. Ovšem stejná hyba jako v jiných zápasech, špatná rouehrávka ve středu hřiště a rychlý protiútok zamenal vyrovnání na 1:1. Tak skončil poločas. Ve druhém poločase dali hosté další dvě branky a vyhráli 1:3. Opět jme doplatili na nekázeň hráčů, kteří si neodpustí různé prohřešky. Zápas spřehledem řídil pan Voborný. Příští zápas se hraje v neděli na hřišti ve Smrku. Tam už nastoupíme v ustálené sestavě a měli bychom konečně bodovat.