Radkovice vs Slavice

13.05.2010 16:42

Slavice - Radkovice 3 : 1 (1 : 1)

Sestava Radkovic Hlavnička – Hlouch Antonín (28´ Hausknecht) Vetchý Tomáš Hlouch Milan Mrkvička Tomáš – Pevný Milan Diviš Pavel Pitor Miroslav Hejda Tomáš (60´ Obůrka) – Štrunc Jakub Růžička Tomáš

V rámci duhého kola nadstavby zajiždělo mužstvo SK Radkovice do Slavic. Na hřišti ve Slavicích se mužstvu již dlouhodobě nedaří. To se potvrdilo i v tomto zápase. Utkání za přiznivého počasí se začalo s opratrnou hrou na obou stranách. Vedení se ujali hráči Slavic ve 27 minutě z pokutového kopu za nesmyslný faul v pokutovém území. Úspěšným střelcem byl Svoboda. Radkovští hráči vyrovnali 37 minutě po rohovém kopu hlavou Kuba Štrunc. Pak se hrala většinou odehrávala mezi šestnáctkami. Ke konci první půle měli šanci utéct obraně domáci Pevný se Štruncem, ale šanci promarnili. Druhá půle začala náporem Radkovic a a dvacet minut se Slavice nedostali ze své poloviny. Radkovice nastřelili břevno a několik střel se jen otřelo o tyč a šlo vedle branky. Domáci po ojedilém útoku a chybě obránce hostí se po rohovém kopu opřel do míče na hranici šestnáctky hřáč domácích Vlach a domácí opět vedli 2 : 1. Po dlaším útoku se opět domácí dostali k šestnáctce Radkovic a hráč Svoboda zvýšil vedení domácích na 3 : 1. Takový výsledek byl i na konci zápasu. Prohrou v tomto zápase klesly Radkovice na 4 místo nadstavbové části. Další utkání sehrají Radkovice v sobotu 15.5.2010 na své hřišti s mužstvem Domamili. Zápas řidil rozhodčí pan Ošmera.