Radkovice vs Rapotice B

21.04.2011 14:34

Radkovice  -  Rapotice B   4 : 0   (1:0)

Sestava:  Hlavnička Jiří-Dobrovolný Radek ´(85Kočí Laďa), Hlouch Milan, Růžička Tomáš, Hlouch Antonín – Diviš Lukáš(46Hausknecht Milan), Diviš Pavel, Pevný Milan(80´Fiala Olda), Hejda Tomáš – Pitor  Mirek, Štrunc Kuba.

Zápas začal s mírnou převahou hostí a ti již v prvních 15´mohli vést i 3:0. Pak ale došlo k vyrovnání počáteční převahy hostí a začali se prosazovat i domácí. Důsledným sledováním míče se vyplatilo v 25´ kdy si dali hosté po nedorozumění v obraně vlastní gól. Pak se hra částečně vyrovnala a lepší přihrávající si hosté měli trochu na vrch. Poločas skončil 1:0. Ve druhé půli začali opět lépe hosté a pro špatnou mušku se skóre neměnilo. Na druhé straně po faulu hostí a rozehráním Pavla Diviše se hlavou prosadil Mirek Pitor a bylo to 2:0. Od této doby se přece jen více dařilo domácím i když po špatně zahraném rohu šli dva hráči hostí na Milana Hloucha, ale špatnou přihrávkou se šance zbavili. Po rychlém protiútoku se prosadil Kuba Štrunc a ranou v pokutovém území v 73´ zvýšil na 3:0. Byl to opět Kuba Štrunc, který napadal obránce hostí a ten ve snaze nedopustit gólovou šance hráče fauloval a v 75´ dal Pavel Diviš poslední gól zápasu a zvýšil vedení na 4:0. Tak také skončil celý zápas. Hráčům patří poděkování za bojovný výkon a otočení zápasu ve svůj prospěch. Výhrou jsme se přiblížili trochu k záchraně  ve třetí třídě. Zápas řídil s přehledem pan Sedláček a na čáře mu pomáhal pan Holý a domácí rozhodčí pan Sýkora. Příští zápas sehrajeme na hřišti nejvíce ohroženého mužstva sestupem a to Přibylavice B, které jsme doma na podzim porazili 2:0. Do sestavy by se měl po dlouhé době vrátit Tomáš Vetchý, takže bychom mohli jez na zápas v dobré sestavě. Z marodů z Rouchovan se do sestavy asi těžko kdo vrátí.