Radkovice vs Rapotice B

31.08.2010 15:41

Rapotice B - Radkovice 3 : 2 (2:1)

Sestava Radkovic: Hlouch Jiří – Hlouch Antonín, Hlouch Milan, Růžička Tomáš, Vetchý Tomáš, - Diviš Lukáš(75´Olič David) Pevný Milan(45´Pitor Miroslav), Diviš Pavel, Hejda Tomáš – Štrunc Jakub, Pitor Miroslav(45´Pevný Milan)

V sobotu sehrálo naše mužstvo další zápas na hřišti Rapotic proti jejich béčku. Nastoupilo se ve stejné sestavě jako proti Rouchovanum, jenom místo Zbyňka Padělka hrál Lukáš Diviš. Mužstvo začalo velmi dobře a svého soupeře přitlačilo před jejich pokutové uzemí a začalo si vytvářet šance. Již v 15´ vystřelil Tomáš Vetchý asi ze 30 metrů a prostřelil ne přiliš jistěho domácího brankáře. Vedli jsme 1:0. Ve 30´ po rychlém protiútoku domácích z hranice pokutového území vystřelil domácí hráč a míč skončil v radkovské bráně. Bylo vyrovnáno 1:1. Ve 33´ bylo ještě hůř. Po špatně zahraném rohovém kopu a vysunutí se přilíš mnoho hráčů Radkovic se dostal míč na půlku domácích kde domácí hráč se dostal před brankáře hostí a zvýšil vedení domácích na 2:1. Od této doby se hra vyrovnala a malou převahu měli domácí. Do druhého poločasu si vyměnili místa v sestavě Milan Pevný s Mirkem Pitorem a hra se zlepšila a 50´ minutě po rozehrání trestného kopu a nejistém zásahu domácího brankaře Mirek Pitor vyrovnává na 2:2. Od této doby mají Radkovice na vrch a začali odstřelovat domácí branku. Bohužel žádná ze střel nenašla cíl v bráně. V 70´ po výhozu brankářem hostí si hráč, který si o míč řekl nevšiml domácího obránce, který jej přeskočil a ranou s dobrých 35 metrů přehodil brankáře a domácí vedli opět 3:2. Od této doby se hrálo prakticky na jednu branku, ale vyrovnat se hostům již nepodařilo. Co bylo zbytečné to jsou žluté karty, které dostali radkovští hráči naprosto zbytečně a příště by to mohlo stát peníze a nebo i vyloučení. V sobotu 4. září přivitáme na svéh hřišti již v 16 hodin mužstvo Přibylavic B. Zápas v Rapoticích řídil s přehledem mladý rozhodčí pan Chytka.