Radkovice vs Radotice

28.05.2010 16:27

Radkovice - Radotice 2 : 0 (1 : 0)

Sestava Radkovic Hlavnička – Hausknecht Milan, Vetchý Tomáš, Hlouch Milan, ObůrkaTomáš – Pevný Milan, (85´ Kočí Vladimír), Pitor Miroslav, Diviš Pavel (K), Mrkvička Tomáš (75´Venuta Michal) – Štrunc Jakub, Růžička Tomáš (80´Diviš Lukáš).

V dalším kole nástavby zajížděli Radkovice na hřiště Radotic. Oproti zápasu s Domamilem byla setava Radkovic komletní. Zápas začal za mírné převahy hostů, kteří lepé kombinovali a vyvořili si pár drobných šancí. Do největší šance se dostal Růžička Tomáš po pěkném přiťuknutí Kuby Štrunce, ale šanci nevyužil. Do další šance se dostal Tomáš Mrkvička, ale jako Růžička svoji šanci nevyužil. Až ve 40 minutě po faulu před hranici šestnáctky se postavil k trestnému kopu Pavel Diviš a brankař Radotic se jen smutně podíval po míči který skončil k radosti hráčů Radkovic v brance domácích. Radotice se za celý první poločas do žádné větší šance nedostali. Také druhý poločas již probíhal za menší převahy hráčů Radkovic. V dalších šancích, které volali po gólu by opět Tomáš Růžička, ale stejně jako v první půli nedal. Až v 70´ po centru z levé strany dal Kuba Štrunc hlavou další branku a hosté zvýšili na 2 : 0, což byl i konečný výsledek. Zápas řídil s přehledem pan Coufal pod dohledem delegáta pana Vašíčka. Další zápas sehrají fotbalisté Radkovic na hřišti Heráltic, které v domácím zápase porazili 4 : 1. V sestavě Radkovic by nemělo dojít k velkým změnám. Při současné výkonnosti by se mohlo při troše štěstí bodovat.