Radkovice vs Radotice odveta

08.08.2010 08:43

Radkovice - Radotice 3 : 3 (2:2)

Sestava Radkovic: Kubíček Vojtěch – Obůrka Tomáš, Vetchý Tomáš, Hlouch Antonín Padělek Zbyněk - Mrkvička Tomáš (60´Hausknecht Milan) Hlouch Milan, Pitor Miroslav, Hejda Tomáš (46´Diviš Lukáš) – Štrunc Jakub, Růžička Tomáš (K)

Vzhledem ke zranění brankaře Jirky Hlavničky nastoupil do banky Vojta Kubíček a po roce se opět objevil v brance Radkovic. Ze tří branek, které obdržen, snad jen ta oslední padá trochu na jeho vrub. První byla teč před brankou a druhá z penalty. Zápas začaljako obvykle a zejména jako v Domamili. Ve 4´ dává Kuba Štrunc gól s pomoci hostujícího obránce 1:0. V 10´ po faulu ve velkém vápně z ponelty Tomáš Růžička na 2:0. V této době přstáváme hrát a soupeř ve 20´ střelou z dobrých 25 m po teči znižuje na 2:1. Ani to hráče nevyprovokuje k větší aktivitě a ve 43´po našem faulu ve vápně soupeř vyrovnává na 2:2 a tak končípoločas. Domácí měli v prvním poločase několik příležitosti zvýšit náskok, ale šance zůstali nevyužity. Druhý poločas jsme začali aktivně a v 58´ po faulu ve vápně jsme neproměnili další penaltu a v 63´ přišel trest. Po zaváhání brankaře soupeř zvýšil na 3:1. V 75´ vyrovnal na 3:3 opět Tomáš Růžička. Domácí pak měli několik velmi dobrých příležitosti na vstřeleni branky, ale šance zůstali nevyužity. A tak zápas skončil 3:3. Zápas v poklidu vedl pan Novotný z Jaroměřic. Byl To poslední zápas ve 4 třídě a po pěti letech se Radkovice vracejí do 3 třídy. Snad se tato třída udrží na další léta. To už bude záležet na přístupu všech hráčů a vedení. Přístup musí být ale lepší a již teď je třeba začít s treniky na novou sezonu a těch se zúčastňovat v co největším počtu.