08.10.2011 18:01

Radkovice – Koněšín  3 : 1 (1:1)

Sestava: Hlavnička Jiří – Hlouch Antonín, Hlouch Milan, Pekárek Marek, Hejda Tomáš (80´Dobrovolný Radek)- Dufek Josef, Diviš Pavel, Pitor Mirek, Jelínek Radek, - Olšanský Aleš, Pevný Milan

Branky: Pevný Milan 2, Diviš Pavel,

Zápas začal oboustrannými útoky na obou stranách. Radovské byly přece jenom nebezpečnější a měli i příležitosti ke skórování. Jenže se tak nestalo. Až v 37 minutě odpískal po faulu v pokutovém území penaltu, kterou Pavel Diviš bezpečně proměnil. Ovšem ve 42 minutě se dopustili domácí faulu asi za vzdálenosti 30 metrů a hostující Hricák tento trestný kop proměnil ve vyrovnávací branku. Poločas skončil 1:1. Do druhého poločasu nastoupili lépe domácí a již v 55 minutě Milan Pevný dává po pěkné akci na 2:1. Od této doby mají domácí na vrch a v 63 minutě opět Milan Pevný po nezištné přihrávce dává na 3:1.  Pak se hra celkem vyrovnala, ale Radkovice již zvrat ve hře nepřepustili. Ještě v této době měli několik akcí, které nabízeli branku, ale té nedosáhli. Kaňkou na tomto zápase byly nechutné scény v kabině domácích o poločase a já doufám, že již k podobným excesum nedojde. Zápas řídil rozhodčí Klein a myslím, že si žádná strana nemůže na výkon hlavního arbitra stěžovat. Na čarách mu asistovali pánové Sobotka a Neuman. Příští zápas hrajeme v sobotu

24.9. na hřišti vedoucích Okřínek B na které máme ztrátu jednoho bodu.