Radkovice – Koněšín 1 : 0 (0:0)

branka 50´ Pitor Mirek

Sestava Radkovic: Smetana Milan – Hlouch Antonín, Hlouch Milan, Růžička Tomáš,

Obůrka Tomáš – Padělek Zbyněk (80´Olič David), Diviš Pavel, Vetchý Tomáš, Hejda Tomáš – Pevný Milan, Pitor Miroslav

V dalším zápase III. A třídy jsme na své hřišti přivítali mužstvo z Koněšína, za které nastoupili tři hráči, kteří hrávali za Radkovice. Pan Jahoda a Pecka toho mnoho neodehráli, ale pan Ševčík, který střídal byl v Radkovicích výrazná posila škoda, že na Radkovice zanevřel. Zápas začal pozvolným oťukáváním od šestnáctky k šestnáctce bez nějakých brankových příležitosti. Asi ve 20´ se ocitl v celkem dobré příležitosti hráč Koněšína, ale střílel jen pánu Bohu do oken. V celkem dobré příležitosti se ocitl Mirek Pitor ve 33´minutě, ale zbrkle vystřelil z dálky. Brankář hostí vyrazil střelu na roh. V této době jsme mli celkem převahu a zrodila se velká šance, kdy po rohovém kopu hlavičkoval Tomáš Vetchý, ale brankář jeho střelu reflexivně vyrazilna další roh. Ke konci poločasu se dostal do vcelku slibné střelecké pozice opět Mirek Pitor, ale kličkoval až o míč přišel. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a po rozehraném rohovém kopu se míč dostal k Mirkovi Pitorovi a ten jej uklidil do branky a vedli jsme 1:0. Ve druhém poločase předvedl perfetní zákrok náš brankář Milan Smetana, kdy zlikvidoval tutovky hostujícího útočníka. Od té doby se již nic poctatného neudálo. Za zmínku stojí jen nesportovní chování hostů, kdy pro zranění našeho hráče brankář zakopl míč, ale hosté jen nevrátili, jak je zvykem a pokračovali dále ve hře. Posledních asi 15 minut s nastavením měl Koněšín tlak, ale míče jen nakopával do vápna, kde je z hravosti naši obránci odkopávali. A tak jsme si vyhráli čtrvté vítězství na domácím hřišti před návštěvou asi 100 diváky. Zápas řídil s přehledem pan Coufal a rozdal na každé straně po dvou žlutých kartách. Hráči Radkovic hráli kolektivně a těžko někoho vyzdvihovat. Příští zápas sehrajeme v neděli 26. září v 15.30 na hřišti Jaroměřic B. Sestava by se měnit mocneměla a po trestu nastoupí už Jakub Štrunc. Zápas v Jaroměřicích, pokud se nic nezmění bude řidit jako rozhodčí pan Čejka.