Radkovice vs Heraltice

02.06.2010 19:34

Heraltice - Radkovice 1 : 3 (0:1)

Sestava Radkovic Hlavnička – Hejda Tomáš,(70´Hausknect Milan) Vetchý Tomáš, Hlouch Milan, Mrkvička Tomáš – Růžička Tomáš, Pitor Miroslav, Diviš Pavel (K), Venuta Michal (30´Vítek Michal) - Štrunc Jakub, Diviš Lukáš (88´Kočí Vladimír).

V dalším kole nástavby zajížděli Radkovice na hřiště Heraltic. Zápas začal za mírné převahy hostů, kteří lepé kombinovali a vyvořili si pár drobných šancí. Do největší šance se dostali hráči Heraltic když po závaru v šestnáctce Radkovic využili zmatku, ale na brankové čáře zachránil branku Radkovic za brankáře Tomáš Vetchý. Pak ještě domácí ve slibné pozici nastřelili brevno branky Radkovic.Ve 33´ minutě utekl domácí obraně Lukáš Diviš, jeho střelu brankář vyrazil ke Štruncovi a Kuba se nemýlil. Od té doby vedli Radkovice 0:1 a tak skončil i poločas. Ve druhém poločase domácí se více tlačili do ůtoku a měli měkolik příležitosti, ale zbrklosti a špatnou střelbou je nevyužili. Až v 80´se dočkali a neobsazený hráč v šestnáctce vvyrovnal na 1 :1. Po rozehrání na půlce a hybné rozehrávce domácích dostal k míči Pavel Diviš, prošel z půlky přes několik hráčů domácích a k brance a v 81´nedal brankaři šanci a hosté opět vedli 1:2. Domácím se dlačili do ůtoku ve snaze vyrovnat, ale obrana hostí nápor ustála a hosté přešli do útoku a po špatných odkopech a bojovnosti hostí se dostal k odraženému míči v 93´ Kuba Štrunc . Od tyče se míč odrazil k domácímu hráči a od něj putoval po třetí do sítě Heraltic. Rozhodčí, aniž by ukázal nastavení, zápas prodloužil o 5 minut. Musím ocenit bojovnost hráčů Radkovic a tak se opět posunuli na 3 místo tabulky, ale Smrk své utkání ve Slavicích kvůli špatnému stavu hřiště nehráli. Příští zápas sehraji Radkovice doma v neděli 6. června v 16.30 sse Slavicemi, kde v prvním zápase ve Slavicích prohráli 3:1.