Radkovice 4:1 Heraltice

První zápas v nadstavbě zvládli domácí na výbornou.

Nastoupili v sestavě: HLAVNIČKA Jiří - MRKVIČKA Tomáš  VETCHÝ Tomáš  HLOUCH  Milan  HAUSKNECHT  Milan - PEVNÝ  Milan  DIVIŠ Pavel

PITOR  Miroslav  HEJDA  Tomáš (85 KOČÍ  Vladimír) -  ŠTRUNC  Jakub  RŮŽIČKA Tomáš (70 DIVIŠ Lukáš).

V prvním poločase měli domácí několik dobrých příležitosti ke vstřelení branky, ale tyto nevyužili a sami v 43 minutě inkasovali po zaváhání obrany z kopačky Aleše Olšanského. Ve druhém poločase začali lépe hosté povzbuzení vedením, ale jen do 58 minuty, kdy hlavou vyrovnal jeden z nejlepších hráčů domácích

Tomáš Vetchý. Pak domácí zlepšili důraz v osobních soubojích a před brankou,  pohyb po hřišti z čehož byla další branka v síti hostů z kopačky střelce jara

domácích a to Jakuba Štrunce. V 70 minutě střídal Tomáše Růžičky Diviš Lukáš a tem v 75 minutě zvýšil vedení domácích na 3 : 1, kdy dorazil po střele Milana Pevného brankařem vyražení míč. Na konečných 4 : 1 upravil po rohovém kopu Kuba Štrunc hlavou. Ve druhém poločase ukázali domácí dobrý výkon

a zaslouží si pochvalu.V 85 minutě vystřídal Tomáše Hejdu další mladý hráč a to Kočí Vladimír. V neděli 9.5. zajíždí domácí na hřiště do Slavic, kde se nám

několik let nedaří. Je zde třeba výhru nad Heralticemi potvrdit.