Radkovice vs Domamil

15.06.2010 17:10

Domamil - Radkovice 2 : 2

Sestava Radkovic Hlavnička Jiří (65´Kočí Vladimír) – Mrkvička Tomáš, Růžička Tomáš, Hlouch Antonín, Obůrka Tomáš, - Hejda Tomáš (46´ Padělek Zbyněk), Diviš Pavel(K), Pitor Miroslav, Pevný Milan, - Štrunc Jakub, Diviš Lukáš (60´ Hausknecht Milan)

Zápas začal za převahy Radkovic a již v 10´ dává Kuba Štrunc po pěkné přihrávce Pavla Diviše gól na 1:0 pro Radkovice. O dvě minuty později po pěkném uvolnění Milana Pevného a jeho průniku po křidle a přesné přihrávce zvyšuje opět Kuba Štrunc na 2:0. Po této akci v 15´ faulují Radkovice na půlce útočníka domácích a z trestného kopu z půlky po chybě obrany a i brankáře snižijí domácí na 2:1. V této chvíli se hra pohybuje jen mezi šestnáctkami. V 31´ po dlouhém nákopu domáích a opět chybě obrany Domamil vyrovnává na 2:2. V prvním poločase měli Radkováci i několik dobrých šancí, ale tyto nevyužili. Poločas skončil 2:2. Ve druhém poločase začali lépe Radkovice, ale šance nevyužili a domácí využívali benevolence rozhodčího a pokutovém území naše hráče nešetřili. V 65´ došlo po hrubém ataku dvou domácích hráčů na našeho brankáře v malém vápně, ale rozhodčí i když zraněný brankař zůstal ležet nechal pokračovat ve hře a jen obětavému zákroku brankáře a obránců domácí nedocílili branky. V tomto okamžiku opouští brankař svůj post a do brány musí Kuba Štrunc, kteý i jako brnkář podal perfektní výkon. Poněvadž jsem musel zavét zraněného brankáře do nemocnice na ošetření, nechutný závěr v podání našich hráčů jsem neviděl. Myslím, že to byla zbytečnost a klub to bude stát peníze. Zápas řidil velmi nepřesně pan Vala. Pískal více naších zápasu, ale tento se mu nepovedl. V sobotu sehrajeme poslední zápas ve čtvrté třídě tento rok s Radoticemi v 16.30 za řízení pana Novotného opět z Jaroměřic.