Radkovice vs Domamil

17.05.2010 15:01

Radkovice - Domamil 2 : 2 (0 : 1)

Sestava Radkovic Hlavnička – Hausknecht Milan, Vetchý Tomáš, Hlouch Milan, Mrkvička Tomáš – Pevný Milan, (30´ Kočí Vladimír), Pitor Miroslav, Růžička Tomáš (K), Diviš Lukáš – Štrunc Jakub, Kudlík Pavel(45´ Venuta Michal). V dalším kole nástavby hostily Radkovice třetí tým skupiny B Domamil. Tento zápas předcházel již začátek ze zdravotních důvodů, studium jiné zájmy scházeli tři hráči základní sestavy a další odmítl nastoupit. Proto taková sestava jaká je uvedená na začátku. Proto také začátek zápasu probíhal za mírné převahy hostů, kteří měli přece jen vyzrálejší mužstvo. A tak v 15´ po chybné rozehrávce ve středu hřiště prošel před šestnáctku domácích hráč hostí Picka a tvrdou ranou nedal domácímu brankaři šanci, před kterým míč odskočil. Po této brance došlo ke zranění dvou hráčů domácích a jelikož byl na lavičce jen jeden náhradník, byl střídán Milan Pevný. Mrkvička Tomáš dohrál zápas se zapřením do konce zápasu. V dalším průběhu prvého poločasu domácí ubránili náskok hostí a poločas skončil 1:0 pro hosty. V poločase vystřídal Kudlíka Pavla Michal Venuta a hra domácích se zlepšila. V 60´ jarní střelec Štrunc Kuba vstřelil vyrovnávací branku. Hosté po brejku do rozhozené obrany a strátě míče zase ve středu pole zvýšili na 2:1 hráčem Klímou. V 75´ se ale domácím, kteří v této době opanovali střed hřiště vyrovnali po rohovém kopu na 2:2 Mirkem Pitorem. Pak ještě měli domácí pár závarů před brankou hostí a strandartek, ale již nic nevyužili. V 85´ nastřelil Kuba Štrunc tyč a míč se odrazil do pole. Poděkování patří všem hráčům, kteří nastoupili a hlavně Tomáši Vetchému, kerý si vzal dovolenou, aby mohl mužstvu pomoci. Z toho by si měli vzít příklad všichni, kteří z jakých koliv ůvodů nenastoupili, kromě nemoci. O výkonu rozhodčího nemá se cenu zmiňovat, protože zápas nezvládl a chyboval na obě strany. Myslím, že z jeho výkonem nebyl spokojen ani delegát zápasu, pan Vašíček. To bylo opatření ze strany delegujícího rozhodčí na zápasy. Nás to stálo kvůli objížce z Trnavy a delegát z Vladislavi 1.050,- Kč. V dalším zápase zajíždí SK Radkovice do Radotic. Snad již bude standartní sestava a přivezeme tři body a i zranění hráči budou v pořádku.