Sestavy:  Hlavnička Jiří -  Vetchý Tomáš, Hlouch Milan, Růžička Tomáš, Hlouch Antonín – Štrunc Jakub, (70Hejda Tomáš), Pekárek Jaromír, Diviš Pavel, Pekárek Marek – Pitor Miroslav, Pevný Milan

Sestava hostí: Sedláček-Pospišil, Doležal, Chalupa, Kazda-Dostál, Šafařík, Tůma, Beránek-Karas, Mezlík

Branky: 15´ Pitor Mirek, 75´ 80´PK Pekárek Jaromír

Hosté: 21´ Mezlík,  54´ Beránek

Zápas začal útoky obou mužstev. V 15 minutě faulovali obránci hostí po blíž pokutového území našeho hráče  po rozehrání Pavla Diviše dává Mirek Pitor první gól zápasu. Naše vedení trvalo jen do 21 minuty, kdy hráč hostí Majzlík vyrovnává po chybě obrany na 1:1. Pak začali se více prosazovat hráči hosti dobrou kombinaci, ale jen po velké vápno. I v této době měli několik možnosti domácí hráči, ale nepřesnou a nebo zbrklou přihrávkou se vytvoření šance zřekli. Poločas tak skončil 1:1. Druhý poločas začali lépe hosté a v 54 minutě opět po chybě domácí obrany šli do vedení brankou Beránka. V této době opravdu byli hosté lepší a dobře si přihrávali. Obrat nastal v      75 minutě kdy po dobrém uniku Milana Pevného a perfektní přihrávce na Mirka Pekárka, posledně jmenovaný srovnává na 2:2.  V této době domácí ožili a začali si lépe přihrávat. Po dalším úniku byl hráčem hostí faulován ve vyložené pozici Mirek Pekárek. Hráč hostí byl vyloučen a sám postižený z penalty zvýšil na 3:2. Tak také skončil celý zápas. Zápas rozhodoval rozhodčí pan Jílek s asistenty pány Mulerem a Vrtalem. Zápasu přihlížel delegát pan Strouha. Příští zápas sehraje naše mužstvo v neděli 10. dubna na hřišti v Rouchovanech.