Radkovice vs Březník

21.10.2010 15:42

Březník - Radkovice 2 : 1 (0:1)

Sestava: Smetena – Hlouch Antonín, Hlouch Milan, Vetchý Tomáš, OBŮRKA Tomáš - Pevný Milan, Diviš Pavel, Pitor Miroslav (75´ Paělek Zbyněk), Hejda Tomáš (65´ Diviš Lukáš) – Růžička Tomáš, Štrunc Jakub

Do Březníka jsme jeli po vítězství v Jaroměřicích v optimální sestavě. Z počátku měli domácí mírnou převahu, ale branku nevstřelili. Naopak se po brejku toto povedlo Kubovi štrunci a ten své solo dovedl ve vedoucí branku Radkovic. Ke konci pevního poločasu měl ještě jednu šanci, ale tu už nevyužil. Ke konci poločasu došlo ke zrnění brankáře Milana Smetany, ale přes přestávki se dal dokupy a zápas dochytal. Nástup do druhého poločasu patřil domácím a ti během 15´ otoili zápas a dvěma goly se dostali do vedení na 2 : 1. Tento výsledek platil i na konci zápasu. Musím říct, že jsme byli domácím důstojným soupeřem a při troše štěstí jsme si mohli i odvést bod za remízu. Příležitosti na to byly, ale mi je nevyužili.