19.10.2011 17:51

Radkovice  -  Rouchovany   3 : 3    (1:1)

Sestava:  Hlouch  Jiří – Pitor Mirek, Pekárek Marek, Hlouch Milan, Padělek Zbyněk – Dufek  Josef(70´Hlouch Antonín), Diviš Pavel, Olšanský Aleš, Jelínek Radek – Pevný Milan, Štrunc Jakub

Branky:  Pitor Mirek 2, Olšanský Aleš

Zápas začal náporem domácích. Hosty zatlačili na jejich polovinu. Důležitý okamžik nastal v 10 minutě, kdy brankař hostí zahrál rukou mimo pokutové území a byl správně vyloučen. Od této doby tlak domácích zesílil, ale trefit bránu se nepodařilo, i když šance na to byly. Ve 25 minutě utekl obraně Holoubek a nedal našemu brankáři šanci. Hosté vedli 1:0. Domácí měli další velké šance, ale ujala se střela Aleše Olšanského z 20 metrů ve 43 minutě a bylo vyrovnáno. V té době hráli hosté o 9, neboť se ji zranil jeden hráč. Ve druhém poločase začali lépe hosté a v 50 minutě se střídajícím Kubíkem ujali opět vedeni 2:1. Až 65 minutě Mirek Pitor vyrovnal po trestním kopu na 2:2, kdy rozhodčí vytáhl faul v pokutovém území na jeho hranici. V 74 minutě opět Mirek Pitor dal branku na 3:2. Ovšem o minutu později po faulu ve větší vzdálenosti si míč postavil opět Holoubek a pumelici vyrovnal na 3:3. Zde byla chyba, že domácí nijak neclonili přímou střelu. Pak domácí hosty zamkli na jejich půli, ale nic nevytěžili i když šance tam byly. Další zápas sehrají Radkovice na domácím hřišti s mužstvem ze Třebenic. Zápas řídil rozhodčí pan Voneš z Budišova.