Přibyslavice B vs Radkovice

02.06.2011 16:06

Přibyslavice B  -  Radkovice  2 : 0    (0:0)

Sestava:  Hlavnička Jiří-Dobrovolný Radek ´(85Kočí Laďa), Hlouch Milan, Růžička Tomáš, Hlouch Antonín – Hausknecht Milan(75´ Fiala Olda), Diviš Pavel, Vetchý Tomáš, Hejda Tomáš – Pitor  Mirek, Pevný Milan.

K zápasu jsme odjížděli ve slepené sestavě. Chyběli Marek a mirek Pekárek, Zbyněk Padělek, Kuba Štrunc pro zranění a stále trucující Lukáš Diviš. Zápas byl vcelku vyrovnaný. Za stavu 0:0 měl Mirek Pitor dvě vyložené šance, ale bohužel nedal. Ke konci druhého poločasu asi v 80 minutě z hranice velkého vápna vystřelil domácí záložník a trefil dolní roh naší branky. Domácí vedli 1:0. V poslední minutě po faulu v pokutovém území nařídil rozhodčí Mahel pokutový kop, který domácí brankář Šimeček proměnil na 2:0 a tak také skončil zápas. Vyla to opět zbytečná prohra a s posledním týmem tabulky zasloužená. Domácí byly bojovnějším celkem. Příští zápas doma v neděli 1. května s mužstvem Hartvíkovice B.