08.10.2011 18:03

Okříšky B  - Radkovice   3 : 1  (2:1)

Sestava: Hlavnička Jiří (85´Dobrovolný Radek) – Hejda Tomáš (75´Vetchý Tomáš), Pekárek Marek, Hlouch Milan, Dobrovolný Radek – Jelínek Radek, Diviš Pavel, Pekárek Mirek, Pitor Mirek – Olšanský Aleš, Pevný Milan

Branka: Pevný Milan

K zápas na hřiště vedoucího mužstva jsme přijeli zase v okleštěné sestavě. Zápas se ale pro nás začal vyvíjet dobře. V osmé minutě jsme se ujali vedení pěknou brankou Milana Pevného. Soupeř byl překvapen, ale mi jsme přestali hrát a domácí toho využili. Začali se tlačit před naši branku a my jen podnikali výpady. Vyrovnání došlo v 16 minutě. Po trestném kopu, který Jirka vyrazil na břevno se míč dostat ke Klímovi a ten vyrovnal. Další branka padla ve 42 minutě po špatné rozehrávce v obraně a Valenta  zavěsil křížnou střelou a Jirka byl bezmocný. Další branka padla do naší sítě v 76 minutě po odvráceném rohovém kopu se střelou z dobrých 20 metrů trefil opět Klíma a stanovil výsledek na 3:1. Stínem zápasu bylo zranění Jirk Hlavničky, který si opět vykloubil rameno po vyražení tvrdé střely jednoho z domácích hráčů. Další zápas sehrajeme doma v neděli 2. října proti Náramči v 15 hodin. Zapas řídili rozhodčí z Jihlavska.