29.11.2011 15:31

Ocmanice  :   Radkovice   1 : 4   (3:1)

Sestava: Hlouch Jiří – Hlouch Antonín(80´Dobrovolný Radek), Pekárek Marek, Hlouch Milan, Padělek Zbyněk – Pitor Mirek, Diviš Pavel, Pekárek Mirek, Jelínek Radek – Pevný Milan, Olšanský Aleš

Branky: Pevný Milan 3, Pitor Mirek

K poslednímu zápasu v podzimní části soutěže jsme jeli v celku dobré sestavě. Od začátku zápasu jsme měli herní i územní převahu. Již v 15´ jsme vedli brankou Milana Pevného. I nadále jsme si udržovali převahu a v 25 minutě zvýšil Mirek Pitor na 2:0. Ve 30 minutě utekl zadákům Ocmanic z půlky a nedal jinak dobrému brankaři domácích šanci a vedli jsme 3:0. Ve 33 minutě po chybě v obraně domácí snížili na 3:1. Od této doby se hra částečně vyrovnala a poločas skončil 3:1. Ve druhé půli byla hra již ne tak dobrá, ale v 83 minutě dokonal Milan Pevný hetrik a zvýšil na 4:1 a tak také utkání skončilo. Tímto vítězstvím jsme se posunuli na druhé místo ve třetí třídě skupiny A za vedoucí JaroměřiceB

Zápas rozhodoval rozhodčí Navrkal a na čarách mu pomáhali pan Neuman a Macháček. Na jaře poslední sobotu v březnu nás čeká zápas na hřišti v Horním Újezdě.