09.09.2011 14:39

Lipník  - Radkovice  3 : 2 (3:0)

Branky:  Pevný Milan , Diviš Pavel.

Sestava: Hlavnička Jiří – Hejda Tomáš, Hlouch Milan, Pekárek Marek, Padělek Zbyněk- Dufek Josef, Diviš Pavel, Jelínek Radek, Pitor Mirek  - Olšanský Aleš, Pevný Milan

K zápasu jsme přijeli jen s 11 hráči, ale nastoupili jsme v dobré sestavě. Zápas jsme začali aktivně a domácí se je sporadicky dostávali na naši polovinu. Měli jsme již od začátku šance, ale špatnou koncovkou byly na nic. V polovině poločasu se dostali do akce domácí a první střelou na branku otevřeli skóre utkání. Do poločasu dali domácí po našich chybách ještě dvě branky a v poločase vedli 3:0. Do druhého poločasu nastoupili Radkovice k náporu a brzy snížil Pavel Diviš na 3:1. Radkovice pokračovali v dobré hře a znížili brankou Milana Pevného na 3:2.  Pak Měli další šance na vyrovnání, ale tyto zůstaly nevyužity. Tak skončil zápas 3:2, ale remíza by zápasu slušela lépe. Lze jen podotknout, že mnozí hráči nedrží svá slova a bez omluv i když slibili účast an utkání, k zápasu nepřijedou a ani se neomluví. Zápas řídil rozhodčí pan Malena.