Jaroměřice B - Radkovice

19.10.2011 17:48

Jaroměřice B   -  Radkovice   6 : 2    (4:1)

Sestava: Štrunc Jakub – Dobrovolný Radek (35´Dufek Josef), Pekárek Marek, Diviš Pavel, Hlouch Antonín – Padělek Zbyněk (70´Diviš Patrik), Pekárek Jaromír, Pitor Miroslav, Jelínek Radek – Pevný Milan, Olšanský Aleš

Zápas začal z ostra a již ve 3 minutě domácí vedli 1:0. v 5 minutě ale Radek Jelínek vyrovnal na 1:1. Rozhodující pro další vývoj zápasu byly minuta od 14 do 21 minuta, kdy domácí za přispění obrany Radkovice zvýšili na 4:1. Radkovice se dali více méně 3 vlastence. Pak se hra vyrovnala, hlavně příchodem Pepy Dufka do zálohy místo Radka Dobrovolného. Do druhého poločasu nastoupili Radkovice razantně a brzy Milanem pevným snížili na 4:2. Víc jim ale Jaroměřice nedovolili a v závěru přidali ještě dvě branky po špatně zahraný ofsajd systému. To zachránil Kuba Štrunc několik takových nájezdů. Další zápas sehrají Radkovice v neděli na domácím hřišti, kdy soupeřem jim bude mužstvo Rouchovan.