Radkovice vs Smrk

06.07.2011 20:04

Radkovice – Smrk  2 : 3 (1:2)

Sestava: Hlavnička Jiří – Hlouch Tonda, Hlouch Milan, Vetchý Tomáš, Diviš Milan – Kočí Vlaďa, Diviš Pavel, Pekárek Marek, Hejda Tomáš – Fiala Olda, Pevný Milan

K zápasu jsme nastoupili opět v neúplné sestavě. Zápas se pro nás začínal vyvíjet dobře  asi v 8´ jsme se zásluhou Marka Pekárka po rohovém kopu vedli 1:0. Pak ale si vzal sólo hráč Smrku Hlavina a dvěma góly během pěti minut otočil skóre ve prospěch hostů, kteří se ujali vedení 1:2 a tak také skončil poločas. Nejen, že jsme hráli v jedenácti hráčích, víc jich nepřišlo, nechal se ještě Tonda Hlouch po druhé žluté kartě vyloučit. Ve druhém poločase i v deseti jsme měli trochu převahu a v 60´ minutě Tomáš Hejda vyrovnal na 2:2. Ovšem hosté opět po standardní situaci získali opět vedení zásluhou Jaskuly

2:3 a tak také skončil zápas. Poslední zápas sezony řídil jako hlavní rozhodčí pan Čejka z Třebíče. Snad nekázeň v docházce hráčů se pro příští sezonu zlepší.