25.09.2012 17:58

Přibyslavice B – SK Radkovice 1:1 (1:0)

Sestava: Chocholouš Mirek - Hlouch Tonda, Diviš Pavel, Hlouch Milan, Dobrovolný Radek - Růžička Tomáš, Pevný Milan, Pekárek Mirek, Nedvědický Karel - Pospíchal Zdeněk, Olšanský Aleš.

branka hostů: Olšanský Aleš

Hosté přijeli do Čechtína s vidinou odčinění domácí porážky. Od začátku utkání měli převahu, ale ojedinělý útok domácích skončil brankou, a domácí se tedy ujali vedení 1:0. Od té chvíle se domácí zatáhli a ze zabezpečené obrany hráli na nebezpečné brejky. Hosté se snažili o kombinační hru, ale nedokázali se v prvním poločase brankově prosadit.

Ve druhém poločase hosté rychle vyrovnali, ale otočit skóre odmítl Pospíchal, kdy byl před domácím brankářem sám. V těžké situace napálil míč pouze do sítě za brankou.

Hosté měli ještě několik nedotažených akcí, které při troše štěstí mohly skončit brankou, bohužel se tak nestalo a z Čechtína si vezeme pouze bod.

Na domácí půdě nás čeká těžký soupeř, kterým bude Lipník.

Všechny fanoušky tímto zveme na sobotní odpoledne, kdy se pokusíme na domácím hřiště konečně zase vyhrát a připsat si do tabulky důležité 3 body.